Rynek kryptograficzny traci 200 miliardów dolarów, gdy Bitcoin zanurza się w wodzie.

Wartość rynku kryptograficznego zmniejszyła się o 200 mld dolarów w ciągu 24 godzin w obliczu znacznej straty w cenie Bitcoin i innych altcoin.

Po odnotowaniu znacznego wzrostu w ciągu ostatniego miesiąca, rynek krypto stracił około 200 miliardów dolarów wartości rynkowej w ciągu 24 godzin. W szczególności, dane CoinMarketCap wykazały, że wartość rynku krypto spadła z 1,1 biliona dolarów 10 stycznia do około 900 miliardów dolarów następujących pieniędzy.

Ogromny spadek na rynku krypto może być związany z niedawnym wycofaniem się z ceny Bitcoin. Pomimo ostatnich znaczących zysków, cena Bitcoinu spada.

W czasie prasy, Bitcoin spadł o 15,99% w ciągu ostatnich 24 godzin do 32.880,76 dolarów.

Chociaż inne altcoins dołączył do Bitcoin w jego ostatnim rajdzie, aktywa są również obecnie rejestruje straty. Drugi co do wielkości aktywów cyfrowych Ethereum (ETH) jest spadek o 22,60% do 998,18 dolarów. Ponadto, XRP Ripple’a spadł o 11,69% do 0,2795 dolarów. Ponadto, Litecoin (LTC) spadł o 24,18% do 127,76 USD.

W związku ze spadkiem wartości kryptowych walut i strat na rynku kryptowym, brytyjski urząd ds. postępowania finansowego ostrzegał:

„Jeśli konsumenci inwestują w tego typu produkty, powinni być przygotowani na utratę wszystkich swoich pieniędzy. Podobnie jak w przypadku wszystkich spekulacyjnych inwestycji wysokiego ryzyka, konsumenci powinni upewnić się, że rozumieją, w co inwestują“.

W pewnym raporcie Forbes zauważył, że spadek cen rozpoczął się w niedzielę po tym, jak Sunday Times ujawnił, że HSBC zaczął uniemożliwiać transfery z giełd kryptograficznych.

Die Kommentare sind geschlossen, aber trackbacks und Pingbacks sind offen.