Bitcoin trafia $25,000 Ustawienie nowego, wszechobecnego haju

26. Dezember 2020

Bitcoin hodlers nadal mają bardzo wesołych świąt Bożego Narodzenia jak BTC trafia 25.000 dolarów.

To zależy od twojej strefy czasowej – chociaż Bitcoin trafił 25.000 dolarów, kiedy w USA był jeszcze 25 grudnia, to w rzeczywistości był to 26 grudnia, kiedy azjatyckie byki (które najwyraźniej to zrobiły) ustanowiły nowy historyczny rekord dla kryptokursztynu. Kamień milowy nastąpił o 3:00 rano UTC, w środku gorączkowego dnia handlowego w Azji, 26 grudnia.

Bitcoin
Bitcoin Surges to Hit New All-Time High w dzień Bożego Narodzenia
Jest to bardzo wesołe Boże Narodzenie dla posiadaczy Bitcoinów, jak krypto waluta wzrosła do nowego wszech czasów wysoki w Boże Narodzenie. Cena Bitcoin wzrosła o 5,8% w ciągu ostatnich 24 godzin, osiągając szczytowy poziom 2 dolarów…

Bitcoin rozpoczął dzień od krótkiej korekty w środku byczego trendu.

Ale byki nie chciały odpoczywać, a po krótkiej 60-minutowej przerwie odzyskały kontrolę, pchając Bitcoina do 24.895 dolarów. Dwie godziny później, zielona świeca doprowadziła go do $25,000. Ta okrągła liczba prawdopodobnie wywołała dużą liczbę take-profits (zleceń sprzedaży, które są aktywowane, gdy składnik aktywów dotknie określonej ceny), zapobiegając wzrostowi, aby kontynuować.

Bitcoin złamał nowy ATH
Bitcoin dotknął ceny 25.000 dolarów. Obrazek: Widok handlowy
Od tego czasu Bitcoin handlował za 24 700 dolarów, co nadal jest wspaniałym prezentem świątecznym dla hodlerów i entuzjastów po roku pełnym szalonych i trudnych wydarzeń.

Pobierz aplikację The Decrypt App.
Pobierz naszą aplikację, aby uzyskać najświeższe wiadomości i funkcje na wyciągnięcie ręki. Bądź pierwszym, który wypróbuje The Decrypt Token i wiele więcej.

Jak podano w raporcie Decrypt w październiku 2020 roku, bieg byków wydaje się być inny niż ten doświadczony w 2017 roku. Tempo wygląda znacznie zdrowiej i bardziej stabilnie. Ogromne inwestycje instytucjonalne i szersze przyjęcie przez większą publiczność wydają się być częścią fundamentów tego biegu byków. Być może więc i my będziemy mieli szczęśliwy nowy rok do świętowania.